"Ми з тобою однієї крові"

Людина є дитям природи. Завжди була і буде з нею пов'язана, хоча іноді намагається це заперечити. Колись люди жили серед тварин, існували пліч-о-пліч, та це було дуже давно. Ми від'єднались від свого коріння, можливо, саме через це нас спіткали такі біди.

Сучасний світ занадто жорстокий, тому так важливо змалечку виховувати у дітей доброту, уважне, дбайливе ставлення та відповідальність до домашніх тварин. Співчуття дитини до свого вихованця – дуже важлива якість. Ставлячись до тварин з любов’ю, дитина вчиться поважати тих, хто слабший і це допомагає малюкові стати гуманною людиною, яких потребує сьогодення та суспільство.

Практика показує, що дбайливе ставлення до тварин, запобігає жорстокій поведінці у майбутньому, саме тому, ми приєдналися до «Всеукраїнського заняття доброти». Вихователі Гарбуз О.Г., Швидка І.Г. проводять  з вихованцями постійну роботу щодо гуманного та відповідального ставлення до тварин.  Діти із задоволенням діляться розповідями про своїх чотирилапих друзів, про їх характер та звички. Дошкільнята дізнались багато цікавого: історію одомашнення тварин, значення у житті людини та їх взаємовідносини, про волонтерство, про притулки, про доброту і милосердя, про цінність життя іншого.