Педагогічний колектив

• самостійна художня діяльність;
  • творчо-художня діяльність;
  • конструктивно-будівельні ігри;
  • цільова прогулянка або екскурсія;
  • сюжетно-рольова гра;
  • фізкультура на повітрі (2 рази на тиждень);
  • дослідницько-пошукова діяльність;
  • праця в природі;
  • показ театру;
  • вивчення віршів, малих фольклорних жанрів (прислів’я, приказки, загадки).

Щодня:

• завдання соціально-морального змісту;
  • завдання на формування культурно-гігієнічних навичок;
  • спостереження;
  • індивідуальна робота;
  • дидактичні ігри;
  • читання художніх творів;
  • рухливі ігри.

Перелік форм роботи протягом дня

1. Перша зміна
  • Прогулянка - спостереження, індивідуальна робота, рухливі ігри.
  • Індивідуальна робота.
  • Дидактичні ігри.
  • Читання художніх творів або вивчення віршів.
  • Бесіди соціально-морального змісту.
  • Заняття.
  • Прогулянка - спостереження, індивідуальна робота, рухливі ігри, праця в природі, досліди, фізкультура на повітрі.

1. Друга зміна
  • Дидактичні ігри.
  • Індивідуальна робота.
  • СХД, ТХД, КБГ, СРГ.
  • Читання художніх творів або вивчення віршів (якщо не було вранці).
  • Показ театру
  • Прогулянка - спостереження, індивідуальна робота, рухливі ігри.

Зображувальна діяльность в ЗДО
  1. Малювання:
  • ПРЕДМЕТНЕ малювання - це малювання дітьми окремих предметів. Воно поглиблює уявлення дітей про розмаїття та естетичне багатство предметного світу, формує здатність до зорової оцінки зовнішніх ознак предмета, малюючи діти засвоюють елементарні знання про засоби виразності та технічні прийоми зображення, набувають графічних вмінь і навичок. Предметне малювання є підготовчим етапом до сюжетного або творчого малювання.
  • СЮЖЕТНЕ малювання - це малювання дітьми окремих сюжетів. Головне у створенні сюжетного малюнку це композиція, саме вона визначає розміщення основних структурних одиниць малюнка в просторі і часі.
  • ДЕКОРАТИВНЕ малювання в дошкільному закладі - це малювання різних орнаментів за допомогою гуашевих фарб на площині паперу та обємних виробах з глини, пап’є-маше.
  1. Ліплення:
  •  ПРЕДМЕТНЕ ліпленням розпочинається з раннього віку. Дітей вправляють в таких елементарних прийомах як скачування, розкачування, сплющення, та вдавлювання.
  • СЮЖЕТНЕ ліплення проводиться з дітьми старших груп, хоча підготовча робота розпочинається ще в попередніх групах. Ліпимо ті предмети, які є не відірвані від землі, також окремий певний сюжет.
  • ДЕКОРАТИВНА ліпка – виліплення за допомогою стеків, наліплювання, штампів різних предметів.
  1. Аплікація:
  • ПРЕДМЕТНА – складається  з окремих зображень.
  • СЮЖЕТНА – відображається певний сюжет.
  • СИЛУЕТНОЮ - зображення певних силуетів людей, тварин, птахів.
  • ДЕКОРАТИВНА АПЛІКАЦІЯ – це створення композиції шляхом наклеювання різаних елементів з кольорового паперу. Декоративну аплікацію можна складати з геометричних та рослинних елементів та візерунків народного орнаменту. Цей вид аплікації виконується з дітьми починаючи з четвертого року життя.