Сторінка музичного керівника

Для людини музика – не просто елемент розваги чи вияв мистецтва, а життєва потреба. Так само як вода, їжа.
     Музика – невід’ємний елемент повсякденного життя. Це ліки, які завжди мають бути з нами, так само як дехто носить із собою медикаменти.
    Візьмемо для прикладу людський голос. Вокалотерапія – це могутній інструмент здоров’я.  взагалі, спів людини можна прирівняти до самозахисту, самодопомоги, самолікування. Якщо людина співає, вона може обійтись без багатьох ліків. Тому  потрібно співати і під час роботи, і під час відпочинку. На жаль, сьогодні мало хто користується цим Божим даром. Навіть матері забувають про те, що дітям необхідно співати колискові.
    Ще одна важлива рекомендація – потрібно мати вдома музичну фонотеку.  В ній мають бути класичні твори, які несуть Божественну гармонію. Передусім – це композиції В Моцарта. Досліджено і доведено, що вони благотворно впливають не лище на фізичний розвиток, а й на інтелектуальний, зокрема, на математичні здібності.
     Необхідно мати й народні пісні. Кожна людина народжується з генетичною пам’яттю , а отже, її організм потребує звуків родових джерел, до яких належить і етнічна музика. В українських народних піснях закладено величезний  спектр емоцій, завдяки чому вони є надзвичайно енергетичними.
    Потрібно мати вдома записи творів та пісень, які подобаються. Адже те, що вони вам імпонують, свідчить, що наш організм потребує саме цих звуків та ритмів і на емоційному, і на фізичному рівні.
   Доречно мати і слухати дитячу музику. Діти завжди налаштовані на радість, такою  є й музика для них. Її можна прирівняти до вітамінів, які підвищують тонус людини.
  Взагалі, вдома музика має звучати якомога частіше. Необов’язково сідати біля програвача, щоб слухати її. Вона може звучати, коли ви виконуєте якусь роботу. І хоча ви начебто не зважаєте на неї, вона все одно справляє свій благотворний вплив на вас.

Правила поведінки батьків на дитячих святах

1. Свято в дитячому саду проводиться не для батьків, а для дітей.

2. Вхід в музичний зал дозволяється у змінному взутті і без верхнього одягу.

3. Під час проведення дитячого ранку забороняється користуватися мобільними телефонами.

4. Фото- і відео-зйомка може бути зроблена тільки зі свого місця і з дозволу музичного керівника і адміністрації дитячого садка.

5. Не можна відволікати дитину розмовами і вигуками з місця.

6. Під час дитячого ранку батькам забороняється переходити з одного місця на інше, вставати зі свого місця.

7. Небажано присутність на святі дітей (серед гостей) більш молодшого віку.

8. Якщо на святі присутні дві групи дітей, до кожної дитини запрошується тільки по одному з батьків.

9. На прохання музичного керівника і вихователя батьки можуть брати участь в проведенні дитячого ранку (заспівати разом з дітьми пісню, станцювати з дитиною, пограти, розповісти разом з дитиною жарт-крихітку або вірш).

Дорогі батьки!

Не дотримання цих елементарних правил відволікає дітей, заважає їм відчути себе головними учасниками дії.

І пам'ятайте: як і артистам, що виступають малятам потрібні оплески!