Правила прийому дітей

ПРАВИЛА ПРИЙНЯТТЯ ДІТЕЙ ДО КЗ "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ЗДО "ЧЕБУРАШКА"  ГУБИНИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

1. Ці Правила складено відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою КМУ від 12 березня 2003 р. № 305, та Статуту КЗ ДНЗ "Чебурашка".

2. До закладу приймаються діти віком від 3 до 6 (7) років.

3. Прийняття дітей до дошкільного закладу здійснює його керівник упродовж календарного року. Зарахування дитини до дошкільного закладу здійснюється на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють. Вони також мають надати:

медичну довідку ;
довідку про епідеміологічне оточення;
свідоцтво про народження дитини;
копію картки профілактичних щеплень;
документ про встановлення батьківської плати (за потреби).

4. Не допускається збирання додаткових даних про батьків дитини або осіб. які їх замінюють, зокрема, довідок з місця роботи, проживання, про заробітну плату тощо.

5. Під час прийняття дитини до ДНЗ керівник закладу  ознайомлює батьків або осіб, які їх замінюють, із Статутом КЗ ДНЗ  "Чебурашка", Правилами внутрішнього розпорядку, іншими документами, що регламентують діяльність дошкільного закладу.