ДНЗ «Чебурашка» с. Миколаївка

Свята та цікаві події грудня

1 грудня - ПОЧАТОК ЗИМИ

Зима є чудовою порою року з великою кількістю свят. Недаремно в народі говорять: "Зима прийшла і свято привела". Найбільше зима до вподоби  дітям, які радіють білому снігу, саньчатам, зимовим розвагам. За народними прикметами, яким видасться перший зимовий день, такою буде і вся зима.

У дошкільному закладі буде проведено свято зустрічі з зимою, під час якого діти пригадають зимові прикмети, приказки, зимові ігри та забави.

4  грудня - Міжнародний день замовлень                              подарунків Діду Морозу

У цей день у всьому світі відкриваються поштампи, що надають послуги щодо відправлення листів бородатому другу всіх дітей.

В Україні кожна дитина має змогу протягом доби звернутися до Діда Мороза з побажаннями щодо новорічного подарунка за адресою: 01001, Україна, м. Київ-1, вул. Хрещатик, 22. Малюки майже напевно отримають відповіді на свої листи, що ще збільшить їхню віру в чудеса.Щоправда, через велику кількість дитячих листів напередодні Нового року, Дід Мороз не встигає всім відповісти вчасно. Тож варто надсилати листи завчасно. А ще - запропонуйте дітям зробити подарунок для Діда Мороза своїми руками. Адже і Дід Мороз, мабуть, не проти отримати подарунки від дітей. Це не лише порадує Дідуся Мороза, а й стане для дітей уроком доброти і чемності.

6 грудня - День збройних сил України

З 1993 року 6 грудня офіційно вважають Днем Збройних сил України. Це свято чоловіків, юнаків, які служать чи відслужили в армії, і тих, на кого ще чекає ця почесна місія. До цього дня в дошкільному закладі відбудуться концерти та розваги спортивного характеру.

10-11 грудня - Всеукраїнський тиждень права

З огляду наважливе значення правової освіти в Україні, вихованні у громадян поваги до державного законодавства і прав людини у 2008 році указом Президента України було започатковано щорічне проведення Всеукраїнське проведення тижня права. Його проводять в тиждень, який припадає на 10 грудня - День прав людини. Такий тематичний тиждень буде проведено і в дошкільному закладі, мета якого ознайомлювати дітей дошкільного віку з їхніми провами та виховувати в них патріотичні почуття.

19 грудня - День Святого Миколая

Улюбленим святом усіх дітей є День Святого Миколая. Це друге в році іменинне свято Чудотворця. На відміну від Теплого (травневого) Миколи, цього свята називають Зимовим, а також Щедрим, бо він добрий, любить дітей, дарує їм гостинці й допомогає бідним. Побутувала навіть приказка " святий Миколай не обійде жодну хатину, обдарує кожну дитину". У ніч на 19 грудня приходив він до дітлахів, непомітно проникаючи у будинок. Якщо дитина протягом року була слухняна, допомогала батькам, вчилася добре, то дарував гостинець, якщо вередувала і сама доводила до сліз батьків, то в "нагороду" отримувала різку.

Цього дня в дитячому садку буде організована зустріч із Святим Миколаєм, якому діти можуть поставити будь-яке запитання, а також пообіцяти поводитись гарно, щоб знов зустрітись наступного року.

31 грудня - Зустрічаємо Новий рік.

У переддень Нового року вся країна готується до свята надзвичайно активно: юди прикрашають домівки, готують смачні страви, купують подарунки-сюрпризи. Діти прикрашають ялинку, час від часу поглядаючи під її гілля з надією, що Дід Мороз завітав раніше.

А в дошкільному закладі малеча готує подарунки та новорічні листівки рідним.

Нет результатов.